Eskişehir ve BC Group Ağrı 1970 Spor  Mücadelesinde Kadrolar

1. Grup – TFF 3. Lig – 11. Haftasında Pazar günü 13 Kasım 2022 tarihinde ve saat 13:00’te Ramazan Doğanay hakemliğinde gerçekleşmiştir. Hava şartlarına bakılacak olursa güneşli ve 14 derece civarında maç için gayet uygun hava koşulları vardı Eskişehir Yeni Stadyumu’nda Eskişehirspor’un ev sahipliğinde oynanan maçta Eskişehir’in teknik direktörü Necdet Emre Özbayer ve BC Group Ağrı 1970 Spor ‘un teknik direktörü ise Turgay Karatekin’dir. Eskişehirspor’a Efehan Kaptan kalecilik yaparken BC Group Ağrı 1970 Spor ‘un kalecisi konumunda Suphi Dağ yer aldı.

Eskişehirspor’un yedek kadrosuna bakıldığında pozisyon olarak yapılan seçimler dikkat çekti. 1 kaleci, 2 defans, 3 ortasaha ve 1 forvet pozisyonu için yedek oyuncu kadrosu oluşturmayı tercih eden Eskişehirspor çok fazla oyuncu değişikliği yapmadı. Öte yandan BC Group Ağrı 1970 Spor  yedek listesini şu pozisyonlara uygun olarak belirledi; 1 kaleci, 1 defans, 3 ortasaha ve 2 forvet. BC Group Ağrı 1970 Spor  bu maçta çok fazla oyuncu değişimi yapmasıyla dikkat çekti.

Eskişehir ve BC Group Ağrı 1970 Spor  İstatistikleri

Eskişehirspor bu sezonda BC Group Ağrı 1970 Spor  takımı ile toplamda bir maç gerçekleştirdi. BC Group Ağrı 1970 Spor  sıralamada 7. Sırada iken Eskişehirspor 10 sıra daha geride yer alırak 17. Sıradadır. Maç esnasında toplamda 6 sarı kart ve bir tane de daha önce sarı kart alaan bir oyuncuya 2. Sarı kart verilmiştir. Bunun dışında 6 kez de oyuna girme tutumu gösterildi.

Eskişehir ve BC Group Ağrı 1970 Spor  Canlı Anlatım

Hakemin düdüğü ile oyun başladı. Maçın 18.dakikasında ilk olarak BC Group Ağrı 1970 Spor oyuncusu  Metehan Andaç Özlü hakem tarafından sarı kart gördü. 28.dakikada BC Group Ağrı 1970 Spor takımının teknik direktörünün müdahalesi sonucu Burak Seres oyundan çıkartılarak Muhammed Emin Yavaş onun yerine oyuna dahil edilen isim oldu. Hemen beş dakika sonra yani 33.dakikada BC Group Ağrı 1970 Spor oyuncusu Muhammed Emin Yavaş hakemden sarı kart gördü. Maçın 45.dakikasında ise Eskişehirspor takımından Hasan Uyğur’un da sarı kart görmesiyle ilk yarı 0-0 eşitlikle sonuçlanmış oldu.

İkinci yarıda Eskişehirspor 2 kez oyuncu değişikliği yaparken BC Group Ağrı 1970 Spor 3 kez oyuncu değişikliği yapmıştır. Bu ard arda yapılan oyuncu değişikliklerinden sonra bu kez de iki kez sarı kart gösteriliyor. İlk olarak maçın 75.dakikasında BC Group Ağrı 1970 Spor oyuncusu Adem Kaba hakem Ramazan Doğanay tarafından sarı kart gören oyuncu oluyor ve hemen ardından aynı takım oyuncusu olan Muhammet Mustafa Gundak da sarı kart görüyor. Eskişehirsporun oyuncu değişikliğinden sonra Eskişehirspor oyuncusu Cihangir Çağlıyan da sarı kart gören isimlerden oluyor. Son olarak Metehan Andaç Özlü ikinci kez sarı kart gördü. Maç 0-0 berabere bitti.