Fenerbahçe Zaha’ya Kavuşamadı

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını son sürat devam ediyorlar. Hareketli bir yaz transfer dönemi geçiren sarı lacivertliler süper lig de şampiyonluk yarışında kupayı önümüzdeki sezon da kaldıra bilmek için yoğun bir çalışma halindeler.

Yeni sezon öncesinde sarı lacivertli takım da birçok yeni isim ile beraber ayrılan isimler de artık belli olmaya başlamış durumda.

Sarı lacivertli takım da 37 yasındaki Bosnalı Dünyaca ünlü yıldız Edin Dzeko’ yu renklerine bağlayan Fenerbahçe, sol kanat için ise Ryan Kent transferini de yaparak hızlı bir giriş yapmışlardı. Hücum da son olarak transfer de bir golcü daha kadrosuna kazandıran sarı lacivertli takım milli golcü Umut Nayir ile anlaşarak tecrübeli golcü ile sözleşme imzalayarak parçalı formayı giydirdiler.

Transfer de dur durak bilmeyen sarı lacivertli takımyıldız Sebastian Szymanski transferini bitirirken sol olarak ise stoper de Djiku’ ya imza attılar. Transfer de son bombasını da patlatan sarı lacivertli takım Rodrigo Becao’ yu da kadrosuna katarak imza aşamasına gelirken son olarak Dusan Tadic’ i transfer eden sarı lacivertli takım da uzun süredir peşinde oldukları 30 yasındaki Fildişi sahili sol kanat oyuncusu Wilfried Zaha’ transferini henüz bitiremediler.

Wilfried Zaha’yı kadrosuna katmak için yıldız futbolcunun menajerini İstanbul’a getiren Fenerbahçe Yönetimi, yüklü miktardaki transfer maliyeti sonrasında beklemeye geçen sarı lacivertli takıma oyuncudan olumlu bir haber gelmedi.

Sarı lacivertli takımı sürekli oyalayarak Avrupa’ dan daha güçlü ekiplere Şampiyonlar liginde yer alan takımlara transfer olmak isteyen Zaha Fenerbahçe’ yi bekletmeye devam edecek gibi.

ZAHA FENERBAHÇE’ DEN EK SÜRE İSTİYOR

Transfer çalışmalarına Çalışmalarına son sürat devam eden sarı lacivertli takım Fenerbahçe 30 yasındaki Fildişi sahili sol kanat oyuncusu Wilfried Zaha transferini bir türlü bitiremediler.

Wilfried Zaha’yı kadrosuna katmak için yıldız futbolcunun menajerini İstanbul’a getiren Fenerbahçe Yönetimi oyuncuya yapa bilecekleri en iyi teklifi ileterek beklemeye geçmişlerdi.

Fildişi Sahilli yıldızın 10 milyon Euro imza parası istemesi artı yıllık ücretini de dahil edince transferde ciddi rakamlar konuşulmaya başlayınca Fenerbahçe son teklifini iletip beklemeye geçse de oyuncudan bir dönüş olmadı.

Kariyerine devler liginde oynayan bir takımda devam etmek isteyen 30 yasındaki Fildişi sahili sol kanat oyuncusu Wilfried Zaha kısa bir süre daha istese de Fenerbahçe transfer den uzaklaşmaya başlamış durumda.

ZAHA’ YA BEKLEDİĞİ TEKLİFLER GELMEDİ

Kariyerine devler liginde oynayan bir takımda devam etmek isteyen Zaha ‘ ya teklifler gelse de beklediği paraları alamayacak olması işleri uzatmış oldu.

Görüştüğü takımlar ile de artık yavaş yavaş azalan Zaha için artık iki seçenek kaldı diye biliriz.

Fenerbahçe ve Crystal Palace iki takımdan birisi veya Suudi Arabistan ekiplerinden birisine gitmesi bekleniyor