GENÇLERBİRLİĞİ 11 MAYIS’TA HAYAT MAÇINA ÇIKACAK

Süper toto süper Lig’in 41. haftasında Gençlerbirliği takımı oldukça kritik ve önemli bir maça çıkacak. Kendi evinde, kendi sahasında Göztepe ile karşılaşacak olan Gençlerbirliği önemli bir biraz da yer alıyor. Süper toto süper Lig’in 41. haftasına 35 puanla 20. sıradan giriş yapan gençler birliği bu maçı kesin bir şekilde kazanarak rakiplerinin puan kaybetmesini bekleyecek. Göztepe karşısında kesin bir galibiyet ve üç puan kazanacak olsa bile Gençlerbirliği tam olarak rahatlayamıyor. Tehlike potasında hala yer edecek olan gençler birliği aynı zamanda rakiplerinin de puan kaybetmesini beklemek zorunda.

GENÇLERBİRLİĞİ LİGE VEDA ETMEK İSTEMİYOR

Süper toto süper Lig’in 41. haftasında Gençlerbirliği ligde kalma mücadelesi veriyor. Elemek odasından çıkan ve oldukça iyi bir performans sergileyen Gençlerbirliği tekrardan tehlikeli bölgeye giriş yaptı. 35 puanla 20. sırada yer alan Gençlerbirliği bu akşam, 11 Mayıs Salı akşamı saat 20:30’da Göztepe karşısında puan kaybetmek istemiyor. Beraberlik lüksü bile olmayan Gençlerbirliği kesin bir galibiyet ve üç puan arayacak. Son olarak Fatih klasmanda karşı karşıya gelen Gençlerbirliği maçı kaybederek üç puansız bir şekilde evine döndü.

Bu sezon süper toto süper Lig’de oldukça zor günler zor haftalar geçiren Gençlerbirliği ligde kalma mücadelesi veriyor. Hayat maçına çıkacak olan Gençlerbirliği Göztepe karşısında kesin bir galibiyet elde etmek zorunda. Kendi evinde, kendi sahasında oldukça önemli ve kritik bir maça çıkacak olan Gençlerbirliği bu maç için tüm hazırlıklarını tamamladı. Süper toto süper ligin ilk yarısında Göztepe’den ev sahipliğinde oynanan karşılaşmayı İzmir temsilcisi Göztepe 4-0’lık kesin bir skorla kazanmıştı.

Ev sahibi takım Gençlerbirliği bu karşılaşmayı kazanmak için sahaya çıkacak. Rakibine izin vermeden sahada en iyi performansını say gelecek olan başkent temsilcisi Gençlerbirliği süper toto süper ligde kalmak istiyor. Göztepe maçının ardından final maçında Trabzonspor ile karşılaşacak olan gençler birliği son iki maçını kazanmak zorunda. Kendisi kazanırken aynı zamanda rakiplerinin de puan kaybetmesini bekleyecek olan Gençlerbirliği işi oldukça zor.

Kendi evlerinde oynanacak olan bu karşılaşma için tüm hazırlıklarını tamamlayan Gençlerbirliği maçı kazanmak için sahaya çıkacak.90 dakikanın her saniyesinde sahada en iyi performanslarını sergileyecek olan Gençlerbirliği rakibine izin vermeden ve kalesini gole kapatarak maçı tamamlamak istiyor.

Bu akşam, 11 Mayıs Salı akşamı saat 20:30’da karşı karşıya gelecekleri rakibi Göztepe 51 puanla onuncu sırada yer alıyor. Rakipleri zor ve dişli bir rakip olsa da Gençlerbirliği rakibine izin vermeden maçı kazanmak istiyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto süper Lig’in 41. haftasında Gençlerbirliği kendi evinde, kendi sahasında Göztepe ile karşı karşıya gelecek. Maç bu akşam, 11 Mayıs Salı akşamı saat 20:30’da oynanacak. Karşılaşmanın hakemi Suat Arslanboğa alacak. Maçı canlı olarak her zamanki gibi beIN Sports üzerinden naklen bir şekilde izleyebilirsiniz. Maç Gençlerbirliği’nin ev sahipliğinde Ankara Eryaman Stadı’nda oynanacak.