GENÇLERBİRLİĞİ 4. SERİYİ KAZANMAK İSTİYOR

Süper toto süper Lig’in 33. haftasında bugün, 7 Nisan Çarşamba günü saat 16:00’da Gençlerbirliği kendi evinde, kendi sahasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor’u konuk edecek.

Karşılaşmanın hakemi Suat Arslanboğa olacak. Maçı canlı olarak beIN Sports 2’den naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.

GENÇLERBİRLİĞİ ATEŞ HATTINDA

Süper toto süper Lig’in elenme riski taşıyan Gençlerbirliği bugün sahasında başka bir elenme diski taşıyan Büyükşehir belediye Erzurumspor’u konuk edecek. Ev sahibi takım Gençlerbirliği şu an süper toto Süper Lig’de 30 puanla 19. sırada yer alıyor. Rakibi Erzurumspor ise 27 puanla 27. sırada yer alıyor.

Ev sahibi takım Gençlerbirliği üç maçlık bir seri yakaladı ve bu üç maçlık serisini kendi evinde devam ettirerek dördüncü galibiyetini kazanmak istiyor. Alacağım üç puanı hem sıralamasını hem de puanını yükseltecek olan Gençlerbirliği ekibinin bu üç puana ihtiyacı var. Bir an önce ateş hattında ve tehlikeli bölgeden uzaklaşmak isteyen gençler birliği ekibi elenme riski olan bölgeden uzaklaşmak için bu üç puanı kazanmak ve kendi hanesine yazdırmak istiyor.

Ev sahibi takım Gençlerbirliği’nde Toure Devam eden sakatlığı olduğu için bu önemli ve kritik maçta takımı Gençlerbirliği ile beraber sahaya çıkamayacak.

Teknik direktör Özcan bizatı ile tüm hazırlıkların tamamlayan Gençlerbirliği ekibi bu maç için hazır. Yeni teknik direktörleri Bizati ile oldukça başarılı bir performans sergileyen Gençlerbirliği ekibi adeta kendilerini bulmuş üzerindeki ölü toprağı atmıştı. Bu çıkışlarını Erzurumspor maçında da devam ettirmek isteyen gençler birliği ekibi üç puanın peşine düşecek.

MAÇIN MUHTEMEL İLK 11’LERİ

Gençlerbirliği: Nordfeldt, Johansson, Mustafa, Arda, Halil, Soner, Motta, Sefa, Murat, Candeias, Stancu

Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Szumski, Murat, Costa, Schewchlen, Bergdich, Omolo, Aatif, Obertan, Rashani, Emrah, Gomes

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto süper Lig’in 33. haftasında bugün, 7 Nisan Çarşamba günü saat 16:00’da Ankara temsilcilerinden birisi olan Gençlerbirliği kendi evinde, kendi sahasında, Ankara Eryaman Stadı’nda Büyükşehir belediye Erzurumspor ağırlayacak. Karşılaşmanın hakemi Suat Arslanboğa olacak. Maçı canlı olarak beIN Sports 2’den naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.