GENÇLERBİRLİĞİ 8 MAYIS’TA 3 PUAN İSTİYOR

Süper toto süper Lig’in 40. haftasında Gençlerbirliği takımı deplasmanda Fatih Karagümrük ile karşı karşıya gelecek.35 puanla 20. sırada yer alan Gençlerbirliği takımı bu maçı kazanarak üç puanı elde etmek istiyor. Alacağı üç puanla eleme potasından çıkacak olan Gençlerbirliği takımı rakibi karşısında en iyi performansını sergilemek istiyor.

GENÇLERBİRLİĞİ GALİBİYET İSTİYOR

Başkent temsilcilerinden birisi olan Gençlerbirliği takımı son olarak Galatasaray ile karşı karşıya geldi. Ev sahipliğini yaptığı Galatasaray maçını kaybeden Gençlerbirliği takımı bu hafta, süper toto süper Lig’in 40. haftasında Fatih Karagümrük karşısında galibiyetle sahadan ayrılmak istiyor. Galatasaray maçında aldığı mağlubiyet unutturmak isteyen Gençlerbirliği takımı Fatih Karagümrük karşısında maçı kazanarak eleme potasında çıkmak istiyor.

Tehlike bölgesinde yer alan Gençlerbirliği takımı üç puanla tehlike bölgesinden kurtulmuş olacak. Son üç haftasını iyi değerlendirmek zorunda olan Gençlerbirliği takımı Fatih Karagümrük karşısında kesin bir galibiyet elde ederek rahat bir nefes almak istiyor. Son iki maçını kaybeden Gençlerbirliği takımı Fatih Karagümrük karşısında maçı kazanmak zorunda. Tehlike bölgesinden uzaklaşmak ve çıkmak isteyen Gençlerbirliği takımı için Fatih Karagümrük maçı oldukça önemli bir noktada.

Gençlerbirliği takımında eksik oyuncular var. Deplasman kadrosunu oluşturan teknik direktör bu kritik maç için ilk 11 oluştururken oldukça zorlandı. Mustafa Cecenoğlu ve Sandro Lima cezalı, Dominik Furman, Floyd Ayite, Daniel Candeias ve Metehan Mert’in ise sakatlıkları devam ediyor. Teknik direktör Özan Bizati takımı Gençlerbirliği ile deplasmanda oynayacakları bu maçı kazanarak evlerine galibiyetle ve mutlulukla dönmek istiyorlar.

Gençlerbirliği için Fatih Karagümrük maçı çok önemli bir noktada. Bu maçı kazanarak tehlike bölgesinden sıyrılmak ve çıkmak isteyen Gençlerbirliği son üç maçında galibiyet serisine devam ettirmek istiyor. Bu maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Gençlerbirliği sahadan mutlu bir şekilde ayrılmak için 90 dakikanın her saniyesinde rakibine karşı üstün olmak istiyor.

Konuk takım Gençlerbirliği 35 puanla 20. sırada yer alıyor. Gençlerbirliği’nin hedefi alacağı üç puanla 38 puanla yükselmek sıralamasını yükseltmek. Son üç maçını kazanmak zorunda olan Gençlerbirliği takımının üç puan kaybetme lüksü yok. Başkan temsilcilerinden birisi olan köklü takım Gençlerbirliği süper toto süper ligde kalma mücadelesi veriyor. Her ne kadar eksik oyuncuları olsa da deplasmanda oynayacakları bu maçı kazanarak evlerine mutlu bir şekilde dönmek isteyen ben sadece takımı varını yoğunu sahaya koyacak.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Spor Toto Süper Lig’in 40. haftasında Gençlerbirliği deplasmanda Fatih Karagümrük ile karşı karşıya gelecek. Maç yarın, 8 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20:30’da oynanacak. Süper Toto Süper Lig’in 40. haftasında tüm takımlar aynı gün ve aynı saatte sahaya çıkıp karşılaşmalarını oynayacaklar. Gençlerbirliği takımı 40. haftada deplasmanda Fatih Karagümrük ile karşı karşıya gelecek. Fatih Karagümrük ile oynayacağı maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Gençlerbirliği maçı kazanarak evine galibiyetle dönmek istiyor.

Bu maçı kazanmak zorunda olan Gençlerbirliği takımı tüm hazırlıklarını tamamladı. Maç 8 Mayıs Cumartesi günü saat 20:30’da Fatih Karagümrük ev sahipliğinde Başakşehir Fatih terim Stadyumu’nda oynanacak. Karşılaşmanın hakemi Özgür Yankaya olacak. Karşılaşmayı canlı olarak beIN Sports üzerinden naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.