İlker Karakaş

Gençlerbirliği Bu Sezonu İlk 8’de Bitirecek

Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği takımının forvet oyuncusu İlker Karakaş takım ile ilgili değerlendirmelerden bulundu. 21 yaşındaki genç forvet takımlarının bu sezonu ilk 8’de bitireceğine inandıklarını söyledi.

2020-2021 sezonu ile ilgili takım hedeflerini değerlendiren genç forvet Süper Lig’i ilk 8 içerisinde bitirmeyi istiyoruz dedi.

Kulübün sosyal medya kanalına konuşan Karakaş, geçen sezonun kendileri için çok önemli olduğunu belirtti. Süper Lig’de kalmak için geçen sezon çok çalıştıklarını söyleyen İlker Karakaş bunu başardıklarını ifade etti. Takıma kendi adına gol veya asist olarak bir katkıda bulunamadığını belirten Karakaş bu sezon golleri ve asistleri ile takıma katkı için elinden geleni yapacağını söyledi.

Karakaş Yeni Sezonu Değerlendirdi

Gençlerbirliği takımının genç oyuncularından İlker Karakaş, yeni hocaları Mert Nobre ile çalışmalarına başladıklarını ve çalışmalarının çok iyi gittiğini ifade etti. Kampta Hacettepe’de birlikte oynadıkları ağabeyleri ile birlikte çalışma yaptıklarını söyledi.

Mert Nobre gibi bir golcünün kedilerine hoca olmasının çok büyük bir şans olduğunu belirten İlker bu sezon bol gol atıp taraftarlarımızı sevindirmek istiyoruz dedi.

Güncel Yazılar