Gençlerbirliği Bursaspor’u 2 – 0 Mağlup Etti

Bursaspor ile Gençlerbirliği maçında sonuçlar belli oldu. Spor Toto 1. Lig 14. haftasında heyecan zaten belirginleşmiş, birçok taraftar sonuçları merak etmeye başlamıştı. Gençlerbirliği ile Bursaspor karşı karşıya gelmişti ve bu heyecanlı olay Ankara’da gerçekleşmişti.

Bu mücadelede Başkent temsilcisi 2 – 0 kazanmıştı. 3 hafta ara sonrasında Başkent temsilcisi galip gelmişti. Gençlerbirliği’ne galibiyeti getiren gollerin kaydolduğuna da şahit olduk. Golleri 56. dakikada Eleke kaydetmişti. Eleke ve Hrechyshkin 90 + 6’da golleri kaydetmişti.

Bursaspor ve Gençlerbirliği Karşılaşması

Bursaspor ve Gençlerbirliği karşılaşmasında kozlar nihayet paylaşıldı. Mücadeleyi ev sahibi olan ekip başarıyla bitirdi. Başkent temsilcisine galibiyet getiren goller kaydedildi. 56. dakikada Eleke golleri kaydetti. Hrechyshkin 90 + 6. dakikada golleri kaydetti.

Bu sonuçlar bazı taraftarları üzse de bazı taraftarları sevindirdi. Sevinç ve üzüntü her maç sonucunda olan normal durumlardandır. Gençlerbirliği bu sonuçla negatif olan durumunu değiştirebildi. 3 maç boyunca yenilgi ile sonuçlanan olumsuz maç serisine son veren Gençlerbirliği, farklı bir yol haritası çizmiş oldu.

Gençlerbirliği 17 puana yükseldi ve hayranlarını sevindirdi. Bursaspor ise 14 puanda kalmış oldu. Lig 15. haftada bakalım neler olacak, kimler sahnede yer alacak? Gençlerbirliği Bandırmaspor’a konuk olarak Lig’in 15. haftasında gelecek. Bursaspor ise Denizlispor deplasmanında sahne almayı bekliyor. 1. Lig’de Spor Toto 14. haftada Gençlerbirliği kazandı. Bursapor’u 3 maç sonra 2 – 0 yenen takım maçtaki başarısıyla gönülleri fethetti.

Bursaspor Hayranlarının Hayal Kırıklığı

Bursaspor hayranları, taraftarları sonuçtan üzgünler. İlk devrede golsüz bir şekilde maç sona ermişti. Bursaspor’un yenilgisi taraftarlarını hayal kırıklığına uğratmıştı.

Başkent temsilcisine başarı getiren goller, taraftarların sevinmesine ve bu anların unutulmaz olmasına vesile oldu. 2 – 0 skoru ile maç heyecanlıydı ve her saniyesinde taraftarların maç izlerken heyecanlarına şahitlik ettik.

Spor Toto 1. Lig haberlerinde çıkan maç sonucu bazı taraftarları sevindirdi kimisini üzdü. 56. dakika içerisinde BlessingEleke golleri kaydetmeyi başardı. 90 + 6’da ise Dmytro Grechyshkin golleri kaydetti. Bursaspor eli boş ayrıldı ve 14 puanda günü tamamladı.

Lig içerisinde oynadığı 3 maçtan da olumsuz ayrılan Bursaspor düşük puanla kaldı ve ekip olarak da takımın morali bozuldu.