Gençlerbirliği

Gençlerbirliği Camiası Yemekte Buluştu

Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği teknik heyeti ve futbolcuları bir yemekte bir araya geldi. Ankara ekibi ligin 34.haftasında 25 Temmuz Cumartesi günü Beşiktaş’ı konuk edecek olan Kulüp öğle yemeği organizasyonunda toplandı.

Gençlerbirliği Kulübü tarafından yapılan açıklamada takımın teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu tarafından verilen yemekte futbolcular, teknik ekip ve personel bir araya geldi. Yemekte ekibin teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu bir konuşma yaptı. Hamzaoğlu  sezonun sonuna geldiklerini belirterek takımda emeği olan herkese teşekkür etti. Verilen bir senelik aradan sonra yeniden ligde yollarına devam ettiklerini belirten teknik adam bu sezon kendileriyle çalışan herkese teşekkür ederek gelecek sezonlarda da buluşmayı temenni etti.

Gençlerbirliği Beşiktaş Maçının Hazırlıklarını Yapıyor

Süper Lig’in 34.haftasında Ankara’da  Beşiktaş ile karşılaşacak olan Gençlerbirliği bu maç için çalışmalarına devam ediyor.  Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanlar Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde yapıldı. Antrenman ısınma hareketleri ile başlayıp orta ve şut çalışmasıyla devam etti. Ardından da oyuncular dar alanda çift kale maç yaptı. Bu çalışma ile antrenman sona erdi.

Yapılan çalışmalara tedavileri devam eden Bogdan Stancu, Ömer Alper Tatlısu, Kristoffer Nordfeldt, Zargo Toure, Yasin Pehlivan, Sefa Yılmaz, Fabricio Baiano katılmadı.

Güncel Yazılar