Gençlerbirliği Denizlispor Maçının Hazırlıklarını Sürdürüyor

Süper Lig takımlarında Gençlerbirliği bu hafta oynayacağı Denizlispor maçının haızrlıklarına devam ediyor.  Süper Ligin 26. haftasında olan Gençlerbirliği Denizlispor maçı Denizli’de oynanacak. Ankara temsilcisi 14 Mart Cumartesi günü deplasmanda Yukatel Denizlispor ile yapacağı karşılaşma  için hazırlıklarını sürdürüyor.

Gençlerbirliği Bu Maçı Kazanmak Üzere Hazırlanıyor

Gençlerbirliği deplasmanda oynayacağı maçın çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor. Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’ndeki çalışmalarda teknik ekibin ve oyuncuları performanslarının yerinde olduğu görüldü. Takımın gözde oyuncularının sakatlıkları sebebiyle katılamadığı antrenman ile Ankara’daki antrenmanları son ermiş oldu.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada takımın antrenmanı ısınma ve koşu hareketleri ile başladı. Ardından takım dar alanda taktik çalışmaları yaptı. Antrenman yapılan jokerli çift kale maç ile sona erdirildi. Takımın birkaç haftadır sakat oyuncularının bulunduğu biliniyor. Yukatel Denizlispor maçı öncesinde yapılan antrenmanlarda da bu sakat oyuncuların antrenmanda yer almadığı görüldü. Floyd Ayite, Bogdan Stancu, Pierre-Yves Polomat ve Sefa Yılmaz çalışmalara katılmadı. Gençlerbirliği takımı bugün Denizli’ye gidiyor. Maçın son antrenmanını Denizli’de yapacak olan Gençlerbirliği yarınki maça hazır olacak.