Gençlerbirliği

Gençlerbirliği Kasımpaşa’ya Hazır

Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği takımı ile Kasımpaşa ligin 29.haftasında 29 Haziran Pazartesi günü saat21.00’de karşılaşacak. Ankara ekibi buy maç için hazırlıklarını tamamladı.

Son antrenmanını Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde teknik direktör Hamza Hamzaoğlu kontrolünde gerçekleştiren takım antrenmana ısınma hareketleri ile başladı. Ardından dar alanda oyun çalışması yapıldı. Antrenmanın son bölümünde ise taktik çalışması yapıldı.

Kasımpaşa maçında Ömer Alper ve Nadir Çiftçi sakatlıkları sebebiyle forma giyemeyecek. Gençlerbirliği takımının ev sahipliğinde Eryaman Stad’ında yapılacak olan maçı Halis Özkahya yönetecek.

Gençlerbirliği’nde Covid-19 Test Sonuçları Negatif

Pandemi sürecinde oynanmaya başlanan maçlardan önce düzenli olarak covid-19 testleri yapılmaya başlandı. Gençlerbirliği Kulübü tarafından Kasımpaşa maçı öncesi yapılan yeni tip koronavirüs testlerinin sonuçlarının negatif olarak sonuçlandığı açıklandı.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada rutin olarak yapılan korona virüs testlerinin hepsinin negatif çıktığı açıklandı. Bu sonuçların ardından Başkent ekibi Eryaman Stadı’nda Kasımpaşa ile karşılaşacak.

Güncel yazılar