Gençlerbirliği

Gençlerbirliği Yeni Sezonda Daha İyi Olacak

Süper Lig’in son hafta maçlarının oynanmasının ardından açıklama yapan Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav, bu sezon ligde kaldıklarını ama önümüzdeki sezon daha sağlam adımlar atacaklarını söyledi.

Ligin sona ermesinin ardından bu sezonu değerlendiren kulüp başkanı Murat Cavcav ligi 36 puan il 12.sırada bitirdiğini bunun Gençlerbirliği için bir başarı olmadığını ifade etti. Cumhuriyetle yaşıt bir kulüp için içinde bulunulan durumun bir başarı olmadığını fakat bu sezonda da lige ara verilmesi gibi sıkıntılar yaşadıklarını söyledi.

Ligde Kaldık Çok Şükür

Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Murat Cavcav şu anki bulundukları yerle yetinmemeleri gerektiğini söyledi. Cavcav önümüzdeki sezon çok daha iyi olmak üzere çabalayacaklarını ifade etti.

Murat Cavcav  pandemi sürecinden tüm takımlar gibi kendilerinin de etkilendiğini belirtti. Maçların oynanmaması, gelirin olmaması, maaşların ödenememesi ve giderlerin olması gibi durumların kulübü olumsuz etkilediğini söyledi.

Cavcav bu sezon tüm sıkıntılara rağmen ellerinden geleni yaptıklarını ama önümüzdeki sezon çok daha sağlam adımlarla ilerleyeceklerini belirtti. Oyuncularına bu konuda güvendiğini ifade eden Cavcav altyapıdan yetişen oyunculara takımda yer vereceklerini söyledi.

Güncel Yazılar