gençlerbirliği

Gençlerbirliği’nde Eksik Çok

Süper Lig’in ekiplerinden Gençlerbirliği, ligin 34. ve son haftasında kendi evinde Beşiktaş ile karşılaşacak. Ankara ekibi oynayacağı maçın hazırlıklarını yaptığı son antrenman ile tamamladı.

Gençlerbirliği Kulübü tarafından yapılan açıklamada takımının teknik direktör Hamza Hamzaoğlu kontrolünde Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde Beşiktaş maçının hazırlıklarını yaptığı belirtildi. Antrenmana ısınma hareketleri ile başlandı. Ardında dar alanda oyun çalışması yapıldı. Sezonun son antrenmanı jokerli çift kale maç ile sona erdi.

Başkent ekibinde sakatlıkları devam eden 7 oyuncunun Beşiktaş maçında yer alamayacakları belirtildi. Sakatlıkları devam eden oyuncuların isimleri  Fabricio Baiano, Yasin Pehlivan, Bogdan Stancu, Kristoffer Nordfeldt, Ömer Alper Tatlısu, Nadir Çiftçi, Sefa Yılmaz olarak bildirildi.

Hamzaoğlu Yerine Aybaba Geliyor

Gençlerbirliği sezon sonunda yollarını ayırmayı düşündüğü Hamza Hamzaoğlu yerine yeni birisimle görüşmeye başladı. Süper Lig’de devam edecek olan Ankara ekibinin başına yeni sezonda Samet Aybaba’nın olacağı belirtildi.

Güncel Yazılar