Gençlerbirliği

Gençlerbirliği’nde Hazırlıklara Hız Verildi

Lig maçlarının verilen aranın ardından yeniden 19 Haziran’da başlayacağının duyurulmasının ardından Gençlerbirliği takımı çalışmalarına başladı. Süper Lig temsilcisi teknik direktör Hamza Hamzaoğlu kontrolünde Beştepe’deki İlhan Cavcav Tesisleri’nde hazırlıklarını sürdürüyor. Koordinasyon ve pas çalışması yapan takımın oldukça yoğun bir programla lige hazırlanacağı ifade ediliyor.

Hamzaoğlu Kontrolünde Çalışılıyor

Süper lig temsilcisi Gençlerbirliği, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle 19 Mart’ta ara verilen ve 19 Haziran’da başlayacağı duyurulan lig maçları için hazırlıklarına başladı. Beştepe’de bulunan İlhan Cavcav Tesisleri’nde antrenmanlara başlayan takımın başında teknik direktör Hamza Hamzaoğlu bulunuyor.

 Hamzaoğlu’nun yönetiminde antrenmana çıka kırmızı-siyahlılar antrenmanı gruplar halinde yapıyor. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez ve iki grup halinde çalışma yapan futbolcuların bu çalışmalarda koordinasyon ve pas çalışması yaptığı belirtildi. Gençlerbirliği, başlayacak olan lig hazırlıklarına İlhan Cavcav Tesisleri’nde yapacağı antrenmanlarla devam edecek.

Güncel Yazılar