Gençlerbirliği’nde Mert Nobre Değerlendirmelerde Bulundu

Gençlerbirliği’nde Mert Nobre Değerlendirmelerde Bulundu

Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği takımının 39 yaşındaki yeni teknik direktörü Mert Nobre gündeme ve çalışmalarına dair değerlendirmelerde bulundu.  Nobre teknik direktörlük hayatında en çok şampiyonluk sevincini yaşamak olduğunu söyledi.

Bir haber ajansına konuşan teknik adam futbolcu olarak Gençlerbirliği takımında şampiyonluk yaşadığını ve bu takımda son maçına çıktığını hatırlattı.

Ankara ekibinin kendisinin teknik direktörlükte ilk kulübü olduğunu söyleyen Nobre işinin zor olduğunu ancak burada çok mutlu olduğunu belirtti.

Bu Sezon Hedef İlk 10

Gençlerbirliği teknik direktörü Mert Nobre takımının ve kendisinin bu sezon hedeflerinin Süper Lig sıralamasında ilk 10’a girmek olduğunu söyledi. Teknik direktör olarak ise hedefinin takımı ile şampiyonluk yaşamak olduğunu ifade etti.

Takımda bulunan Berat Özdemir’in kalmasını istediğini ifade eden Nobre son kararı verecek olanın Başkan olduğunu söyledi.

Teknik direktörlükte yaşın çok da önemli olmadığını belirten Nobre genç yaşta çok başarılı teknik direktörler olduğunu belirtti.

Güncel Yazılar