Gençlerbirliği

Gençlerbirliği’nde Seçimli Genel Kurul Kararı

Gençlerbirliği’nde Seçimli Genel Kurul Kararı

Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav tarafından olağanüstü seçimli genel kurul kararı alındığı açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde kulüp başkanı Murat Cavcav’ın Başkan vekili Arif Ölmez‘i görevden almasının ardından kulüpte sıkıntılı günler yaşanıyor. WhatsApp üzerinden yapılan bir görüşme ve oylama ile Arif Ölmez’in görevden alınması üzerine Başkent ekibinde sular durulmadığı belirtildi.

Yaşanan olaylar üzerine başkan Cavcav’ın yönetimde değişiklik yapmak istediği ve hızlı bir şekilde olağanüstü seçimli genel kurul kararı aldığı belirtildi.

İlk kongrenin 11 Ekim 2020 tarihinde yapılacağı bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamazsa 18 Ekim’de yeniden toplanılacağı belirtildi.

Cavcav Değişiklik Yararlı Olacak

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav alınan kongre kararının ardından yaptığı açıklama ile bu kararın hem fikir ayrılıklarının giderilmesi hem de ekonomik sıkıntıların aşılması bakımından iyi olacağını söyledi.

Murat Cavcav’ın kongrede yeniden aday olacağı ve yönetimdeki muhalif kesimi değiştireceği belirtiliyor. Başkanlık için başka adayın çıkıp çıkmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Güncel Yazılar