Gençlerbirliği

Hamza Hamzaoğlu Galip Gelmek İçin Elimizden Geleni Yapacağız

Aytemiz Alanyaspor maçı öncesinde açıklamalarda bulunan Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu zor bir maça çıkacakları vurguladı. Hamzaoğlu, Alanyaspor’un çok disiplinli bir takım olduğunu ve bu takıma karşı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Ankara temsilcisi Gençlerbirliği, Süper Lig’in 22. haftasında Pazar günü deplasmanda oynamak üzere Alanya’ya gidecek. Aytemiz Alanyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde teknik direktör Hamza Hamzaoğlu yönetiminde gerçekleştirdi. Antrenman salonda futbolcuların çalışma yapması ile başladı. Oyuncular daha sonra sahaya geçti. Sahadaki antrenmanda dar alanda top kapma oynandı.  Takım yarı sahada çift kale maç yaparak çalışmasını tamamladı. Giovanni Sio ve Bogdan Stancu, antrenmana takım ile birlikte katıldı. Sakatlığı devam eden Halil İbrahim Pehlivan takımdan ayrı koşu yaptı. Yine Soner Dikmen fizyoterapist eşliğinde çalışmasını sürdürdü.

Hamzaoğlu, Kaybediyoruz Ama Güzel Oynuyoruz

Hamzaoğlu, oyun karakterimizden taviz vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz dedi. Son günlerde oynanan 4 maçtan 3 tanesinin kaybedildiği hatırlatılan Gençlerbirliği teknik direktörü Hamzaoğlu, maçları kaybediyoruz ama kazanmaya odaklanarak çalışıyoruz dedi. Çok iyi hazırlandıklarını fakat bu hazırlığı sahaya yansıtamadıklarına dikkat çeken Hamzaoğlu her alanda inanılmaz derecede güven sorunu yaşadıklarını da sözlerine ekledi