Gençlerbirliği

Hamzaoğlu Tüm Takımların Fikstürü Zorlu

Gençlerbirliği takımının teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu gelecek dönemlerde altyapıya önem veren kulüplerin kazançlı çıkacağını belirtti. Bu konuda Gençlerbirliği’nin şanslı bir takım olduğunu ve çok önemli adımlar atıldığını belirten Hamzaoğlu kendilerinin şanslı olduğunu ifade etti.

Teknik direktör Hamzaoğlu 12 Haziran’da başlayacak olan lig maçlarına hazırlıklarına devam ettiklerini söyledi. Tecrübeli teknik adam yaklaşık olarak 3 aydır sahalardan uzak olan oyuncuların maça çıkmalarının biraz sıkıntılı olacağını belirtti. Önlerinde 8 hafta bulunduğunu ve bu maçların çok kritik olduğunu belirten Hamzaoğlu tüm takımlar için fikstürün çok zorlu olacağını söyledi.

Kulüplerin Bütçeleri Düşük Olacak

Verilen aradan sonra yeniden çalışmalara başlayan Gençlerbirliği takımının teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu çevresinde ve takımında sağlık sıkıntısı bulunan kimsenin olmadığını söyledi. Korona virüs sebebiyle hastalananlara acil şifalar hayatını kaybedenlere de rahmet dilediğini belirten Hamzaoğlu bu zor günlerin biteceğini söyledi.

Pandemi sürecinden sonraki dönem ile ilgili değerlendirme yapan Hamza Hamzaoğlu artık eski kazançların ve bütçelerin olmayacağını söyledi. Kulüplerin düşük bütçelerle iş yapmak zorunda olacağını söyleyen Teknik adam altyapıya önem veren takımların kazançlı çıkacağını savundu.

Güncel Yazılar