İlhan Cavcav’ın 4. Ölüm Yıldönümü

Gençlerbirliği Kulübü’nün onursal başkanı İlhan Cavcav, vefatının 4. Yılında sevenleri tarafından anıldı. Kulüpten gelen açıklamaya göre, 2017 yılında vefat eden İlhan Cavcav için, pandemi sürecinde alınan tedbirler kapsamında az kişinin katıldığı bir anma töreni düzenlendi. İlhan Cavcav’ın ölümünün 4. Yıldönümünde yapılan anma töreni mezarlıkta gerçekleştirildi ve dualar okundu.

İlhan Cavcav’ın Cebeci Asri Mezarlığı’ndaki kabri başında gerçekleştirilen anma törenine kulüp başkanı ve oğlu Murat Cavcav ve yönetim kurulu üyeleri ile Cavcav ailesi katıldı. Törene Gençlerbirliği takımını temsilen de teknik direktör Mustafa Kaplan, futbolcular Zargo Toure, Halil İbrahim Pehlivan, Soner Dikmen ve Übeyd Adıyaman katıldı.

İlhan Cavcav İçin Anma Mesajı Yayınlandı

Gençlerbirliği Kulübü onursal başkanı İlhan Cavcav’ın 4. Yıldönümünde bir mesaj yayınlandı. Türk futboluna uzun yıllar boyunca hizmet vermiş, Gençlerbirliği Kulübü’nün 22. Başkanı olan ve geçirdiği beyin kanaması sonucunda 22 Ocak 2017 yılında hayata veda eden İlhan Cavcav vefatının 4. Yıl dönümünde sevenleri tarafından pandemi koşullarına uygun bir şekilde anıldı.

Gençlerbirliği Kulübü sosyal medya hesaplarından ve resmî web sitesinden bir anma mesajı yayınladı. Bu mesajda; ülke futbolunun duayen ismi, büyük iş insanı, iyi bir Ankaralı ve Gençlerbirliği takımı için çok daha büyük önemler taşıya Onursal Başkan İlhan Cavcav’ın dünyadan ayrılışının 4. Yılı. İlhan Cavcav’ın Gençlerbirliği sevgisi bıraktığı en büyük emanet.

Bırakılan bu emaneti yaşatmak ve layık oluğu yerlere çıkartmanın kulüp yönetimi ve futbolcuların görevi olduğu ve Onursal Başkan İlhan Cavcav’ın vefatının dördüncü yılında kendisini sevgi, saygı ve özlemle andıklarını belirten sözler yer aldı.

Oğlu Murat Cavcav’ın Anma Mesajı

İlhan Cavcav’ın oğlu ve Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav babasının ölüm yıldönümünde bir mesaj yayınladı. Murat Cavcav’ın mesajında; Bundan dört yıl önce Gençlerbirliği kulübünün onursal başkanını, babasını kaybettiğini yokluğunda dört yıl herkes için hayli zorlu geçtiğini belirtirken.

Hem iş dünyasının hem de spor dünyasının duayen ismi İlhan Cavcav’dan aldığı en büyük dersler emeğe ve alın terine saygı, etik değerlere olan bağlık ve Gençlerbirliği’ne olan aidiyet olduğunu belirtti. Bıraktığı bu değerlerin ışığında Gençlerbirliği’ni en iyi yerlere getirmek, layık olduğu günleri yeniden yaşatmak en büyük amacı olduğunu. Geçen dört yılın ardından onursal başkan, babası İlhan Cavcav’ı sevgi, saygı ve büyük bir özlemle andığını söyledi.