Mert Nobre

Mert Nobre Çalışkan Bir Takıma Sahibiz

Mert Nobre Çalışkan Bir Takıma Sahibiz

Süper Lig’de mücadele eden Gençlerbirliği takımının yeni teknik direktörü Mert Nobre kulübün sosyal medya hesabından canlı yayında açıklamalarda bulundu.

Tesislerde yaptıkları hazırlık kampını değerlendiren Nobre, çalışmalar sırasında takımdaki olumlu havaya dikkat çekti.  21 gündür kampta olduklarını belirten teknik adam oyuncuların çok iyi çalıştıklarını ve çok çalışkan bir takıma sahip olduklarını ifade etti.

Mert Nobre takımdaki herkesi formunun yüzde yüz olmadığını çalışmak için en az iki haftaya daha ihtiyaçlarının bulunduğunu ifade etti.  Buna rağmen oyuncularının performansından memnun olduğunu ve takımın havasının çok iyi olduğunu söyledi.

Her Takımla Kafa Kafaya Oynayabiliriz

Gençlerbirliği https://www.genclerbirligihaber.com/genclerbirligi-cecenoglunu-transfer-etti/takımının teknik direktörü Mert Nobre yaptığı açıklamada oyuncularının kalitesinin çok iyi olduğunu belirtti.

Takımdaki Baran ve Gökhan, Arda ve milli takımda olan Berat ve İlker’in çok iyi olduğunu ifade eden Nobre genç oyuncularla tecrübeli oyuncuları birleştirdiklerini söyledi.

Ligin ilk 4 haftasındaki maçlar hakkında konuşan teknik adam karşılarına çıkan takımlarla başa baş mücadele edebilecek güçlerinin bulunduğunu ifade etti. Nobre ilk haftalarda Beşiktaş, Konya, Antalyaspor takımları ile oynayacaklarını ve bu takımlardan hiçbir farklarının olmadığını söyledi.

Güncel Yazılar