Stancu Takımla Antrenmanlara Başladı

Gençlerbirliği’nin genç oyuncularından Stancu ligin ilk devresinin son dönemlerinde yaşadığı sakatlık sebebiyle sıkıntılar yaşamıştı. Stancu ligin ikinci yarısındaki maçlarda forma giymedi. Yaşadığı sakatlık sebebiyle ligin ikinci yarısında forma giyemeyen Stancu takımla antrenmanlara katılmaya başladı. Fizyoterapist eşliğinde çalışmalara devam eden oyuncu çalışmaların ilk kısmını takımla çalıştı.

Süper Lig’in 21. haftasında Gençlerbirliği,   Cumartesi günü kendi evinde Trabzonspor’u ağırlayacak. Oynayacağı maçın hazırlıklarını son hız sürdüren Gençlerbirliği bugünkü antrenmanlarını Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde yaptı.

Takım antrenmanlara ısınma hareketleri ve ardından dar alan oyunuyla başladı. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu kontrolünde yapılan idman, çift kale maç ile tamamlandı.

Stancu Antrenmanlara Başladı

Bir süredir sakatlığı devam eden Gençlerbirliği’nin genç oyuncusu Stancu ligin ikinci sezonunda forma giyemedi. Oyuncu takımla çalışmalara başladı. Antrenmanların ilk kısmını takımla ikinci kısmını fizyoterapist ile yapan oyuncunun kısa sürede toparlayacağı tahmin ediliyor.

Bir süredir takımla ayrı çalışan Sessegnon, antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışma yaparken, Sio ve Candeias ise sakatlıklarının ve tedavilerinin devam etmesi sebebiyle antrenmanlara çıkmadılar.