Süper Lig’in Kaderi Test Sonuçlarına Göre Belli Olacak

Süper Lig’de oynanacak maçlara korona virüsü salgını sebebiyle ara verildi. Önce maçların seyircisiz oynanması ardından da lig maçlarının bir süreliğine ertelenmesi şeklinde alınan karar ile birlikte yeni yol haritasının çizilmesi bekleniyor. Bu konuda bugün ve yarın yapılacak olan corona virüsü testlerinin sonuçları etkili olacak.  Süper Lig‘in kaderi 48 saat içerisinde belli olacak bu sonuçlarla birlikte belli olacak.  Gençlerbirliği takımı da açıklanacak olan bu sonuçlara göre çalışmalar başlayacak.

Gençlerbirliği Antrenmanlara Ne Zaman Başlayacak?

Ülkemizde corona virüsü vakalarının artması sebebiyle Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu‘nun devreye girmesiyle lig maçlarına bir süreliğine ara verildi. Bu aranın ne zaman biteceği ve liglerle ilgili alınacak kararlar için kulüpler bugün ve yarın detaylı corona virüsü testleri yapılacağı ve bu sonuçlara göre karar verileceği söylendi.

18 kulübün futbolculara ve teknik ekibe uygulayacağı testlerin sonuçlarına göre olumsuz bir duruma rastlanmayan kulüplerin Çarşamba günü antrenmanlara başlayacağı söylendi.  Bu konuda önümüzdeki 48 saatin çok önemli olduğu belirtildi.