Hamza Hamzaoğlu

Teknik Direktör Hamzaoğlu’ndan Transfer Açıklaması

Gençlerbirliği takımının Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu yapmış olduğu açıklamada takımının kadrosundan memnun olduğunu ifade ederek; çok fazla futbolcu transferi yapmayacaklarını belirtti.

Süper Lig 10. Haftasından sonra Gençlerbirliği takımının başına geçen Hamza Hamzaoğlu; ikinci yarı hazırlıkları için yapmış oldukları kampta birtakım açıklamalarda bulundu. Antalya’nın Alanya ilçesinde yapmış oldukları hazırlık kampında Anadolu Ajansına açıklamalarda bulunan Hamzaoğlu; Süper Ligin ikinci yarısında çok daha iyi bir performansı ortaya koymayı istediklerini sözlerine ekledi.

Hamzaoğlu Takımın Kadrosundan Memnun

Takımının kadrosundan memnun olan Hamza Hamzaoğlu; daha fazla transfer gerçekleştirmeyeceklerini ve takımın kadrosundan memnun  olduğunu ifade etti. Güçlendirmeleri gerekli olan bölgelerinin bulunduğunu ifade eden Hamzaoğlu; bir ihtimal bir ya da iki transferin olabileceğini belirtti.

Orta sıralarının üst bölümlerde yer almalarının kendileri için bir başarı olarak görüleceğinşi ifade eden Hamza Hamzaoğlu; seyir zevki yüksek bir futbol oynamayı amaçladıklarını sözlerine ekledi. İyi futbol oynayama gayret ettiklerini belirten Hamzaoğlu; futbolun tadı ve tuzunun gol olduğunu da belirtti. Hücuma ve gole yönelik bir futbolu benimsediklerini açıklayan Hamzaoğlu; seyircilere keyifli bir futbol izletmeyi de amaçladıklarını sözlerine ekledi.

Sezon sonunda orta sıraların biraz üzerine çıkabilmelerini amaçladıklarını belirten Hamzaoğlu; önümüzdeki yıllarda Gençlerbirliğini çok daha yükseklere taşımayı hedeflediklerini açıkladı.