Gençlerbirliği

Başkan Cavcav Gençlere Güveniyor

Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav Süper Lig’de kaldıklarını fakat bulundukları durumun çok iyi olmadığını ifade etti. Murat Cavcav yaptığı açıklamada Gençlerbirliği’nin çok sağlam bir altyapısının bulunduğunu ve bu oyuncuları oynatmalarının değil oynatmamalarının haber olacağını söyledi.

Ligin son haftasında çıkılan Beşiktaş maçında altyapıdan 11 futbolcunun bulunduğunu ve bunlardan 6 oyuncunun ilk 11’de maça çıktıklarını belirtildi. Murat Cavcav yaptığı açıklamada gençlerin kulüp olarak kimlikleri olduğunu söyledi. Genç oyunculardan Berat Ayberk Özdemir, Halil İbrahim Pehlivan gibi oyuncuların lige ilk çıktıkları döneme göre çok fazla ilerleme kaydettiklerini belirtti.

Başkan Cavcav; İlker Karakaş, Rahmetullah Berişbek, Gökhan Altıparmak,  Arda Kızıldağ gibi oyuncuların bu sene forma giyme şanslarının olduğunu ve maçlarda ellerinden geleni yaptıklarını ifade etti.

Gençlere Daha Fazla Sorumluluk Vereceğiz

Süper Lig’de mücadele eden ve ligde kalmaya hak kazanan Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav takımın son durumu ve oyuncular hakkında değerlendirmede bulundu. Murat Cavcav yaptığı açıklamada altyapıdan yetiştirdikleri genç oyunculara yeni sezonda çok daha fazla sorumluluk vereceklerini söyledi.

Cavcav altyapıdan takımı oluşturacaklarını eksik kalan noktalara oyuncu takviyesi yapacaklarını ifade etti. Ayaklarını yorganlarına göre uzatacaklarını belirten Başkan Cavcav Gençlerbirliği’ne başarı temennilerinde bulundu.

Güncel yazılar