Gençlerbirliği

Berat Ayberk Özdemir’in Hedefinde Milli Forma Var

Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği takımında top koşturan Berat Ayberk Özdemir’in hedefinin EURO 2020’de milli formayı giymek olduğu belirtildi. Korona virüs sebebiyle 2021 yılında oynanmak üzere ertelenen EURO 2020’de kendine milli takımda yer edinmek isteyen Berat’ın bunun için çok çalıştığı belirtiliyor.

Genç oyuncu lig maçlarının başlama tarihinin belli olduğunu bir an önce ortamın düzelmesini beklediklerini ifade etti. Berat 12 Haziran’da başlayacak olan maçlardan önce hazırlıklarını tamamlayarak ligi en güzel şekilde bitirmeyi istiyor.

İzole Ortamda Çalışmaları Yapıyoruz

Gençlerbirliği takımının başarılı ve genç oyuncularından Berat Ayberk Özdemir kulüp tesislerinde izole bir ortamda antrenmanlarına devam ettiklerini ifade etti. Kulüp çalışanlarının hepsinin kampta kaldıklarını ve dışarıdan kimsenin alınmadığı belirtildi. 12 gündür bu şekilde çalıştıklarını belirten Berat Özdemir bu sezonu sağlıklı bir şekilde tamamlamayı umduğunu söyledi.

Berat Özdemir takım olarak hedeflerinin bulunduğunu aynı zamanda bireysel hedeflerinin de bulunduğunu ifade etti. Genç oyuncu en büyük isteğinin EURO 2020’de Milli takım formasını giymek olduğunu açıkladı.

Güncel Yazılar