Gençlerbirliği

Ramos’tan Süper Lig İsyanı

Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği takımının stoperi Flavio Ramos, son günlerde korona virüs sebebiyle yaşanan sağlık sıkıntılarının yaşandığını belirtti. Ramos maçlara çıkmak istemediğini ifade etti.

Ramos kendilerine ve kulüptekilere testlerin yapıldığını ve sonuçların negatif çıktığını belirtti. 26 yaşındaki oyuncu takımda vakaya rastlanmadığını ama rakiplerden farklı haberler geldiğini söyledi. Bu durumda maça çıkılması halinde virüs kapabileceklerini söyleyen oyuncu liglerin oynanmasına karşı olduğunu belirtti.

Çalışmalardan Sonra Eve Gidiyoruz

Gençlerbirliği takımının başarılı oyuncusu kendi takımında pozitif vakanın olmadığını ama Beşiktaş’ta 8 kişide pozitif sonuçlara rastlandığını söyledi. Bu durumun kendilerini endişelendirdiğini belirtti. Son günler alınan önlemlerden memnun olduğunu belirten oyuncu sosyal izolasyon konusundaki kuralların dikkatini çektiğini söyledi.

Ramos son dönemlerde çok iyi olduklarını belirterek lige yeniden başladıklarında çok daha iyi olmak için çalıştıklarını da ifade etti. Antrenmanlardan sonra eve gittiklerini belirten oyuncu ailelerine de virüsü bulaştırmaktan korktuklarını söyledi.

Liglerin başlaması durumunda ne yapacakları ve nasıl davranacakları konusunda bir bilgilerinin olmadığını belirten oyuncu henüz bir bilgimiz yok dedi. Ramos maçlardan 1-2 gün önce testlerin yapılacağını ve ona göre maça çıkılacağının söylendiğini belirtti.

Güncel Yazılar