Gençlerbirliği

Gençlerbirliği Yeniden Lig Maçlarına Hazırlanıyor

Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği hazırlıklarını bugün de sürdürdü. Korona virüs salgın tehlikesi sebebiyle lig maçlarının oynanmasına 19 Mart’ta ara verilmiştir. TFF verilen aranın 12 Haziran’da bitebileceğini ve lig maçlarının yeniden başlayabileceğini duyurdu.

Lig maçlarının devam etmesi ile ilgili kararın ardından Ankara ekibi son hız antrenmanlarına başladı. İlhan Cavcav Tesisleri’nde yapılan antrenmanlar sabah ve akşam olmak üzere iki adet yapılıyor.

Çalışmalar Düzenli Olarak Yapılacak

Kırmızı-siyahlı kulüp tarafından yapılan açıklamada takımın bugün de iki antrenman yaptığı bildirildi. Grup halinde çalışmalarını yapan takım sosyal mesafeye dikkat ederek çalışmalarına devam etti. Antrenmanda önce koordinsyon ve şut çalışması yapan oyuncular antrenmanı gol çalışmasıyla tamamladı.

Lig maçlarının 12 Haziran’da oynanacağının TFF tarafından duyurulmasının ardından Gençlerbirliği takım olarak sahalara çıkmaya başladı. Antrenmanlar gruplar halinde ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yapılıyor. Takım maçlar tam performansla çıkmayı planlıyor.

Güncel Yazılar