Gençlerbirliği

Gençlerbirliği Fenerbahçe Maçında Fıskiye Sürprizi

Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği ile Fenerbahçe ligin 31.haftasında başkentte karşılaştı. Eryaman Stadı’nda oynanan maçta oyuncular bir sürprizle karşılaştılar. Stadın fıskiyelerinin bir anda çalışması sebebiyle sahada bulunan oyuncular zor anlar yaşadılar.

Sulama sistemine ait fıskiyelerin yanlışlıkla çalıştırılması ile birlikte maç devam ederken fıskiyelerden su fışkırmaya başladı. Fenerbahçe için çok ilginç bir karşılama olarak değerlendirilen olayda fıskiyeler kısa sürede kapatıldı ve maça devam edildi.

Maçın 4.dakikasında meydana gelen sürpriz ile birlikte oyuncular kısa süreli bir şok yaşadı. Görevlilerin yanlışlıkla açtığı fıskiyelerin kapatılası ile birlikte maça devam edildi.

Maç Sırasında Oyuncular Tartıştı

Gençlerbirliği ile Fenerbahçe arasında yapılan 31.hafta lig maçında Fenerbahçeli oyuncular Tolgay Arslan ile Altay Bayındır arasında maçın ilk yarısında bir tartışma yaşandı.

Oyuncular arasındaki tartışmada kaleci Tolgay ile takım arkadaşı topu kaçırma konusunda tartıştılar. İki futbolcu arasında yaşanan tartışma fazla büyümeden tatlıya bağlandı.

Güncel Yazılar