Gençlerbirliği

Gençlerbirliği İç Hesaplaşmada Bulunacak

Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği ile Kasımpaşa ligin 29.haftasında karşı karşıya geldi. Maçı 2-0 kaybeden Gençlerbirliği ekibi bu konuda iş hesaplaşma yapacak. Performans düşüklüğü ile ilgili değerlendirmede bulunacak olan takımın teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu bu maçtaki oyunun takımlarına yakışmadığını söyledi.

Teknik adam Hamzaoğlu yaptığı açıklamada bu aldıkları sonucun ve oynadıkları oyunun takımlarına yakışmadığını ve bu sonucu kabul edemeyeceklerini söyledi.

Rakibe Odaklanarak Ona Göre Çalışmalıyız

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Kasımpaşa maçından sonra yaptığı açıklamada öncelikle Kasımpaşa’yı ve hocalarını tebrik etti. Ardından takımlarının durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu. Hamzaoğlu başarısızlıklarının sebebini araştırıp bulup çözmeleri gerektiğini ifade etti.

Aldıkları bu sonucun kendilerine yakışmadığını ifade eden Hamza Hamzaoğlu bundan sonraki maçlarda rakiplerine odaklanacaklarını ve onlara göre hazırlık yapacaklarını ifade etti. Teknik adam kendilerine 2 galibiyetin yeteceğini ifade ederek önlerinde 5 maç bulunduğunu hatırlattı. Hamzaoğlu bu hafta oynayacakları Malatyaspor maçına odaklanacaklarını ve maçı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Güncel Yazılar