Gençlerbirliği

Gençlerbirliği Lige Kararlı Hazırlanıyor

Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği takımı korona virüs sebebiyle lig maçlarına verilen aranın 19 Haziran’da başlayacağı ile ilgili karar sonrasında çalışmalar başladı. Takım verilen aranın bitmesi ile birlikte çıkacağı maçlar için çalışmalara büyük bir hızla başlamış oldu.

Kulüp tarafından yapılan açıklamaya göre Gençlerbirliği bugün antrenmanlarını iki grup halinde yaparak oyuncuların performanslarını yükseltmeye çalıştı. Takımın iki gruba bölünmesi ile birlikte, İlhan Cavcav Tesisleri’ndeki çalışmalara hız verildi.

Ayak Tenisi Oynandı

Bu günkü antrenmanda ayak tenisi oynandığı söylendi. 3’er kişiden oluşan 8 takımın katıldığı ayak tenisi turnuvası sabah ve akşam olmak üzere iki grup olarak oynandı. Turnuvanın sabah bölümünde Berat Özdemir, Arda Kızıldağ ve Burak Çapkınoğlu yer aldı. Akşam bölümünde ise Ahmet Oğuz, Soner Dikmen ve Halil İbrahim Pehlivan yer aldı.

Bu arada karantinada bulunan ve bu sürecin bitmesinin ardından testleri negatif çıkan Yasin Pehlivan ve Nadir Çiftçi tesislere gelerek Gençlerbirliği takımı ile çalışmalara katıldı.

Güncel Yazılar: