Gençlerbirliği’nden MKE Ankaragücü’ne Geçmiş Olsun

Gençlerbirliği Kulübü tarafından MKE Ankaragücü için geçmiş olsun mesajı yayınlandı. Ankara temsilcisi kulüplerden MKE Ankaragücü oyuncularından birinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktı. Gençlerbirliği Kulübü bu sonuç ile ilgili olarak üzüntülerini dile getiren bir mesaj yayınladı.

Başkent temsilcisi tarafından kulübün sosyal medya hesabından yayınlanan mesajda Ankaragücü takımında oynayan bir futbolcunun yapılan COVID-19 testinin pozitif çıkmasından dolayı duyulan üzüntü dile getirildi. Testi pozitif çıkan oyuncuya ve Ankaragücü camiasına geçmiş olsun dileklerinde bulunuldu. Mesajda oyuncunun bir an önce sağlığına kavuşması konusunda temennilerde bulunuldu.

Birçok Kulüp Oyunculara Test Yaptırıyor

Son günlerde koronavirüs salgını tehlikesinden dolayı lig maçlarına ara verilmişti. Bu aranın bitmesi konusunda tarih verilmesi üzerine kulüpler oyuncularını antrenman için tesislerde toplamaya başladı. Ankaragücü de oyuncularını antrenman için çağırdığında her birine yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi uygulandı. Bu test sonuçlarına göre MKE Ankaragücü oyuncularından birinin test sonuçları pozitif çıktı.