Sefa Yılmaz

Gençlerbirliği’nden Sefa Yılmaz Açıklamada Bulundu

Gençlerbirliği’nden Sefa Açıklamada Bulundu

Gençlerbirliği takımının başarılı oyuncusu Sefa Yılmaz bir basın kuruluşuna özel açıklamalarda bulundu. Başarılı oyuncu önceden Milli takımda forma giydiğini ve yine giyeceğinden emin olduğunu ifade etti.

Tecrübeli oyuncu 30 yaşında olduğunu ve 4 büyükler tarafından istendiğini, 1.Lig’de de oynadığını belirtti. Çok hırslı olduğunu ve yine zirveye çıkacağını ifade eden oyuncu buna inandığını belirtti.

Başarılı oyuncu 2014 yılında Trabzonspor ve Beşiktaş tarafından transfer edilmek istendi ve Trabzon’a gitti. Sonrasında ise Kayserispor takımında A Milli Takım’a yükselen Sefa yeniden eski performansını ortaya koyacağını belirtiyor.

Pes Etmek Nedir Bilmem

Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği ekibinde yer alan tecrübeli oyuncu Sefa Yılmaz Beşiktaş’ın zamanına kendisini çok istediğini, transferde son aşamaya geldiklerini ancak transfer bedelinin yatmadığını belirtti.

Beşiktaş olmayınca büyük bir istekle Trabzonspor’a gittiğini ifade eden Sefa burada 2 yıl kaldıktan sonra bazı kişilerle ciddi sorunlar yaşadığı için ayrılarak Kayseri’ye gittiğini belirtti.

Gençlerbirliği’nde eski takım arkadaşı ve yeni teknik direktörü Mert Nobre ile birlikte olduğunu belirten Sefa Yılmaz hocasının kendisine çok güvendiğini de belirtti.

Güncel Yazılar