Gençlerbirliği

Gençlerbirliği’ne Hacettepe’den Takviye Aldı

Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği takımı pilot takım olarak ortaklık yaptığı Hacettepe’den A takımından takıma 7 oyuncu takviyesi bulunuyor.

İlhan Cavcav Tesisleri’nde yeni sezon çalışmalarını sürdüren Gençlerbirliği ekibi takımı güçlendirmek için transfer çalışmalarını yürütürken bir taraftan da Hacettepe’den takıma takviye yapmaya devam etti.

Hacettepe’den alınan oyuncuların Mehmetcan Güngör, Muhammed Barutçu, Kadir Enes Kıra, Ömürcan Artan, Mustafa Seyhan, Serdarcan Eralp, Yağız Suat Bolat  olduğu belirtildi.

Mert Nobre Gençlerbirliği Neden Şampiyon Olmasın?

Gençlerbirliği takımının yeni teknik direktörü Mert Nobre Başakşehir’in şampiyon olduğunu Gençlerbirliği’nin de olabileceğini belirtti.

Yeni sezon hazırlıklarında takımın başında bulunan Mert Nobre açıklamalarda bulundu. Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde çalışmalarını yapan Başkent temsilcisi ilk antrenmanını ısınma hareketleri ve koşusu ile başlattı. Ardından dar alanda oyun çalışması ve pas çalışması yapıldı.

Mert Nobre yaptığı açıklamada yaptığı işin kolay olmadığını ama çok mutlu olduğunu belirtti. 39 yaşındaki teknik adam takımda eksiklerin olduğunu ve bu eksikleri tamamlamak için en az 5 tarnsfer yapmaları gerektiğini söyledi.

Güncel Yazılar