Gençlerbirliği’nin Antalya’daki Kampı Sona Erdi

Ligin ara vermesinin ardından takımlar yeni sezon maçları için son hız hazırlıklarını yapmaya devam ediyor. Bu hazırlıklar kapsamında Gençlerbirliği de Antalya’nın Alanya ilçesinde kampa girdi. Süper Lig’de takımlarında Gençlerbirliği’nin Antalya’da yaptığı hazırlık kampı sona erdi. Bir haftadır Antalya’da kampa giren Gençlerbirliği takımı ligin ikinci yarısı için çalışmalarını burada devam ettirdi. Gençlerbirliği, Antalya kampındaki çalışmalarını bugün yaptığı antrenman ile tamamladı.

Gençlerbirliği kulüp yöneticileri tarafından yapılan açıklamada takımın 3 Ocak Cuma günü Alanya ilçesinde başladığı hazırlık kampının bugün sabah yapılan antrenmanla sona erdiği söylendi.

Takım  Hamza Hamzaoğlu Yönetiminde Çalıştı

Gençlerbirliği Teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu yönetiminde antrenmanlara başlayan takım önce ısınma hareketleri yaptı. Daha sonra futbolcular, tam sahada çift kale maç oynayarak antrenmanı tamamladılar. Gençlerbirliği Antalya kampının ardından iki günlük izin kullanacak. İzinden sonra sezonun ikinci yarısının hazırlıklarına Ankara’da yapacağı çalışmalarla devam edecek. Bu sezon çok daha iyi bir performansla taraftarlarının karşısına çıkacak olan Gençlerbirliği bunun için çalışmalarına son hız devam ediyor.