Hamza Hamzaoğlu Yeterli Performans Gösteremedik

Süper Lig’in 26.haftasında Gençlerbirliği  Denizlispor maçı oynandı. Maç Denizlispor’un sahasında oynandı ve maç 1-0 kaybedildi. Maç ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu maçın başından sonuna kadar Yukatel Denizlispor’un üstünlüğünün bulunduğunu ve kendilerinin sahada çok etkili olamadıklarını söyledi. Maç ile ilgili söyleyecek çok şey olmadığını çok iyi oynayamadıklarının bir gerçek olduğunu belirtti.

Maçta Denizlispor’un Açık Üstünlüğü Vardı

Süper Lig’in 26.haftasında Gençlerbirliği Denizlispor’a konuk oldu. Maçta ev sahibi takımın üstünlüğü söz konusu olurken maç sonunda Gençlerbirliği  1-0 kaybeden takım oldu.  Maç sonrasında basın mensuplarına değerlendirmelerde bulunan Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu maçta iyi bir performans sergileyemediklerini bu sebeple de puan kaybeden taraf olduklarını söyledi.

Hamzaoğlu maçta beraberlik elde etmelerini sağlayacak birkaç pozisyonlarının bulunduğunu ve bunu çok iyi değerlendiremediklerini de ifade etti. Hamzaoğlu burada kaybettikleri maçları gelecek haftalarda oynayacakları maçlarda telafi, etmeye çalışacaklarını söyledi. Bu haftaki maçta Denizlispor’un maçın başından sonuna kadar üstün oynadığını ve galibiyeti hak ettiğini söyleyen teknik adam iyi oynayamadık bu bir gerçek dedi