gençlerbirliği

Mert Nobre Gençlerbirliği’nin Başında

Gençlerbirliği yönetimi Hamza Hamzaoğlu ile yollarını ayırdıktan sonra yeni teknik direktör olarak Mert Nobre anlaşma yaptı. Yapılan anlaşma sonrasında Nobre yaptığı açıklamada başlayacağı bu teknik direktörlük görevinin ilk deneyimi olduğunu belirterek çok mutlu olduğunu ifade etti.

Ankara ekibi ile teknik direktörlük konusunda anlaşma sağlayan Mert Nobre ilk kez bir takımı çalıştıracağını söyledi. Teknik direktör olarak ilk deneyimini Gençlerbirliği takımı ile yaşayacağını belirten Nobre bu kulübün çok büyük bir camia olduğunu ifade etti.

Oyunculuktan Teknik Direktörlüğe

Gençlerbirliği ekibinin yeni teknik direktörü olan Mert Nobre taraftarlara seslendi. Ligde son dönemlerin çok zorlu geçtiğini ve her zaman taraftarın desteğine ihtiyaçları olduğunu söyledi. Taraftarla beraber çok güçlü olacakları ifade eden Nobre Gençlerbirliği’nin her zaman iyi bir takım kurduğunu ifade etti.

Mert Nobre Fenerbahçe ve Beşiktaş’ta futbol oynadıktan sonra Akhisarspor ve Hatayspor’da yardımcı antrenör olarak görev aldı. Nobre Başkent ekibinde teknik direktörlük kariyerinin ilk tecrübesini yaşayacak.

Güncel Yazılar