Gençlerbirliği, Konyaspor Maçı İçin Çalışmalara Başladı

Süper Lig’in 27. Haftasında Gençlerbirliği,  22 Mart Pazar günü İttifak Holding Konyaspor’u ağırlayacak. Ankara temsilcisi takım bu maç için antrenmanlara başladı.

Gençlerbirliği Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre antrenmanların Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde başladığı belirtildi. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu kontrolünde başlayan çalışmalarda takım oyuncularının yenilenme çalışması yapıldı. Antrenmana ısınma hareketleri ve koşu çalışması ile başlandı. Ardından dar alanda top kapma çalışması yapıldı. 1 saate yakın süren çalışmanın son bölümde dört kaleli maç yapılarak bugünkü antrenman tamamlanmış oldu.

Gençlerbirliği’nin Tesislerinde Coronovirüs Tedbiri Alındı ve İlaçlama Yapıldı

Son günlerde yoğun olarak yaşanan ve vakaların arttığı coronavirüs ile ilgili olarak Gençlerbirliği Kulübü tesislerin ilaçlandığını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre, Gençlerbirliği’nin hem idari hem de takım binalarının olduğu A ve B bloklarda, Hacettepe ile altyapı sporcularının yatılı olarak konakladığı C blok, futbol okulu ve altyapı binası olan D blok Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından ilaçlanarak buralarda dezenfeksiyon çalışması yapıldı.