Gençlerbirliği

Gençlerbirliği Tesislerde Yeni Sezona Hazırlanacak

Süper Lig ekiplerinden Gernçlerbirliği yeni sezon için antrenmanlara başlayacak. Ankara ekibinin yeni sezon çalışmalarını tesislerde yapacağı belirtildi. Kulüp tarafından yapılan açıklamada takımın yeni sezon antrenman ve kamp programının belli olduğu belirtildi.

Yeni sezon çalışmalarının 11 Ağustos Salı günü saat 16.00’da İlhan Cavcav Tesisleri’nde başlayacağı ve oyuncuların bu tarihte tesislere gelerek çalışmalara başlayacağı bildirildi. Gençlerbirliği ekibi yeni sezon çalışmalarını Ankara’daki tesislerinde gerçekleştirecek.

Sadio Diallo ile Yollar Ayrıldı

Ankara temsilcilerinden Gençlerbirliği ekibi 11 Ağustos Salı günü yeni sezon çalışmalarına başlayacak. Bu çalışmalara başlamadan önce takım oyuncularının belirlenmesi ve kadronun tamamlanması için transfer görüşmeleri devam ediyor.

Bu görüşmelerden biri de Gineli orta saha oyuncusu Sadio Diallo ile yapıldı ve oyuncu ile yollar ayrıldı. Kulüpten yapılan açıklamada Sadio Diallo ile görüşme yapıldığını ve oyuncu ile karşılıklı yapılan görüşme sonunda yollarını ayırdıklarını açıkladı.  Kulüp tarafından oyuncuya spor kariyerinde başarılar dilendi.

Sadio Diallo geçen sezonun başında Hatayspor ‘dan transfer edildi. Oyuncu 2 Türkiye kupası ve 6 Süper Lig maçında forma giydi.

Güncel Yazılar